20 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport

Fudbalerima Novog Pazara samo bod protiv Mladosti

Novi Pazar i Mladost iz Lučana podijelili su bodove na CaizCoin areni odigravši 1:1 u okviru play aut-a Super lige.

Drugo kolo doigravanja za opstanak u elitnom takmičenju ostaće upamćeno po veoma dobroj igri plavih do trenutka postizanja gola i nakon toga kada su se potpuno povukli i prokockali tri sigurna boda.

Ekipa iz Sandžaka je pred oko 2.000 ljubitelja fudbala prikaza veoma dobru igru koju su i krunisali prelepim golom Stefana Lončara koji je sa nekih 20-ak metara u 65. minutu plasiranim šutem savladao nemoćnog vratara gostiju.

Nakon toga plavi su se potpuno neočekivano povukli i dopustili gostima dominaciju na terenu, te ih je to koštalo i izjednačenja koje je lučancima donio Saša Jovanović golom u 72. minutu meča.

Novi Pazar sada ima 29. bodova i nalazi se na pretposlednjem mjestu play aut lige.