19 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Futsaleri Novog Pazara deklasirali fenjeraša

Klub malog fudbala (KMF) Novi Pazar deklasirao je fenjaraša Staru Pazovu sa 9:2 u okviru 15. kola Prve futsal lige Srbije.

Meč koji je obilovao golovima i sjajnim potezima prevashodno domaćeg tima je bio prava poslastica za malobrojne navijače u dvorani Pendik koji su mogli da uživaju u igri svojih ljubimaca svih 40 minuta.

Domaći tim je od samog početka imao inicijativu, stvarao šanse i davao golove nemoćnim gostima koji su sa po jednim golom u dva poluvremena sačuvali čast ovog kluba.

Sandžački tim je u svojim redovima imao veoma raspoloženog kapitena Redžovića, koji je bio strelac četiri gola, dok su uz njega mrežu gostiju još zatresli Stupljanin dva puta, te Sadović, Mahmutović i Mutavdžić po jednom.

Novi Pazar je nakon ove pobjede ima 19 bodova i zauzima sedmo mjesto na tabeli.

U narednom kolu ekipa iz Sandžaka ide na megdan u Vojvodinu ekipi Novog Sada.