24 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar u derbiju kola savladao Kalču

Futsaleri Novog Pazara savladali su danas KMF Kalču sa ubjedljivih 4:0, u okviru šestog kola Futsal lige Srbije.

Iako je ova utakmica slovila za derbi kola, pa i prvenstva, to se na parketu dvorane Pendik nije moglo vidjeti tokom svih 40 minuta igre. Pazarci su veoma kvalitetnom i dopadljivom igrom pokazali zašto su lideri na tabeli i glavni pretendenti za titulu u ovoj sezoni.

Milovac sa dva gola u 11. i 18. minutu, pa Sadović u 28. i Ramić u 37. minuti utakmice raspršili su sve nade Kalče da će na ovom meču uraditi išta više od časnog poraza.

Novi Pazar je ovom pobjedom učvrstio vodeću poziciji na tabeli, te sada sa 16 bodova, sa realnim optimizmom, ide na megdan Ekonomcu iz Kragujevca, u okviru narednog 7.kola Futsal lige Srbije.