25 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Pazarci ne staju! Pao je i Napredak

Fudbaleri Novog Pazara nastavili su sa sjajnim partijama u Superligi Srbije i ostvarili četvrtu uzastopnu pobjedu. Pazarci su u sedmom kolu bili bolji od Napretka iz Kruševca, rezultatom 2:1.

Ekipa koju sa velikim uspjehom u poslednjih mjesec dana vodi Vladimir Gaćinović došla je u sam vrh tabele i sa 12 bodova zauzima treću poziciju, odmah iza Crvene zvezde i Čukaričkog.

Najava novog dobrog rezultata, ovoga puta protiv Kruševljana, stigla je u 40. minutu kada je Mitar Ergelaš doneo prednost domaćinu.

Početkom drugog djela igre Krstić je izjednačio, ali se Napredak našao u teškoj situaciji kada je u 76. minutu Majdevac iskoristio penal, a jedan igrač gostiju isključen.

Novi Pazar je sačuvao vođstvo, Napredak nije uspeo sa igračem manje i doživeo je poraz.