25 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Peti uzastopni trijumf Novog Pazara, neka se spremi Spartak

Fudbaleri Novog Pazara nastavili su pobjedonosni niz, a večeras je u Novom Sadu “oružje” pred četom stratega Gaćinovića položila i ekipa Mladosti.

U svom petom meču sa maksimalnim učinkom plave je do pobjede vodio fenomenalni napadač Andrija Majdevac, koji je postigao oba gola za Sandžaklije u meč koji je završen sa 2:1 za Novi Pazar.

Najprije je sjajnin solo prodorom u 14. minutu matirao golmana domaćih, da bi samo sedam minuta kasnije Majdevac postigao i drugi gol nakon sjajne asistencije Nikčevića.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Mladost Gat je došla do gola i smanjila na 2:1, ali su do kraja utakmice momci iz Sandžaka veoma disciplinovanom igrom sačuvali vodjstvo i nisu dozvoli iznenadjenje, te su upisali i petu uzastopnu pobjedu.

Novi Pazar trenutno dijeli prvo mjesto sa Crvenom Zvezdom koja ima i tri meča manje, a u narednom kolu će na svom terenu dočekati Spartak iz Subotice.