19 Aprila, 2024

Peti uzastopni trijumf odbojkaša

Odbojkaši Novog Pazara zabilježili su peti uzastopni trijumf u Mladenovcu protiv istoimenog protivnika sa 3:1 (25:13, 14:25, 16:25 i 24:26).

Iako su mladenovčani imali niz od četiri uzastopne pobjede, to nije omelo plave da pokažu svoj kvalitet u ovom teškom meču i donesu bodove u Sandžak.

Iako su u prvom setu bili superiorni, nastavak je doneo dominantniju i koncentrisaniju igru sandžačke ekipe, dok je u petom setu viđena ravnopravna borba u kojem je na kraju, ispostaviće se, sreća bila saveznik ekipi sa obala Raške i Jošanice.

Ovom pobjedom Novi Pazar je napravio iskorak jer je stigao do četvrtog mesta sa skorom 6/5, dok  su Mladenovčani trenutno na sedmom mestu sa skorom od 5/7.

Poslije ove utakmice “spuštena je zavesa “ na prvi dio prvenstva, te slijedi petonedeljna pauza, a nakon toga Novi Pazar gostuje 28. januara Borcu iz Paraćina.