24 Aprila, 2024

Plavi pobjedom počeli pripremne utakmice

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnik iz Surdulice sa 3:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj na pripremama na Zlatiboru.

Sa dvije različite postave u dva poluvremena trener Gaćinović je imao priliku da isproba taktičke zamisle u svom timu i to mu je donijeo pozitivan rezultat.

U prvom poluvremenu viđen je jedan gol i to u mreži Radnika, a egzekutor je bio novajlija Mitar Ergeleš u 37. minutu utakmice.

U finišu drugog dijela meča Novi Pazar je postigao još dva gola, a strelci su bili Bojica Nikčević i Danko Kiković u 85, odnosno 87. minutu.

Na ovoj utakmici se istakao i novi golman među stativama sandžaklija, Lazar Slavković, koji je pred sam kraj odbranio penal protivničkom igraču.

Tokom boravka na Zlatiboru plavi će odigrati još 4 pripremne utakmice, a naredna je protiv Dečića 22. juna.