29 Aprila, 2024
Aktuelno Nekategorisano Sport Tutin

Tutin preokretom do tri boda

Fudbaleri Tutina su došli do nova tri boda u gostima poslije preokreta protiv Goča iz Vrnjačke Banje.

Rezultatom 3:1 popularne “Tutinske vidre” su u okviru 17. kola savladale domaći Goč i svojom 13. pobjedom u prvenstvu učvrstile lidersku poziciju u Šumadijsko-raškoj zoni.

Iako su fudbaleri Goča imali prednost od jednog gola razlike na poluvremenu, ipak su u drugom dijelu izabranici Dženana Curića “dodali gas” i uknjižili tri nova boda.

Denković je anulirao prednost domaćih golom na samom startu drugog dijela, na 2:1 je povisio Kecap, dok je Milosavljević u poslednjem minutu meča postigao pogodak za konačnih 3:1 za Tutin.

Tutin sada ima 40 bodova i zauzima prvu poziciju, a u narednom kolu Tutin će kao domaćin igrati protiv gostiju Šumadije iz Toponice.