18 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Futsaleri Novog Pazara poraženi u Bečeju

Futsaleri Novog Pazara izgubili su nakon tronedjeljne pauze utakmicu drugog kola prve futsal lige Srbije u Bečeju od istoimenog protivnika, iako su dva puta imali vođstvo na meču.

Ekipa iz Vojvodine je rezultatom 3:2 (1:1) bila bolja od gostiju iz Sandžaka i pokazala da ove sezone pretenduje na titulu prvaka države.

Golove za KMF Novi Pazar postigli su Stefan Spasić u 12. i Milan Mutavdžić u 24. minutu meča, dok su pobjedu Bečeju 2003 donijeli golovima Srđan Golub u 16, Milan Živić u 30. i Marko Novaković četiri minuta prije kraja meča.

Novi Pazar trenutno ima 3 osvojena boda i nalazi se na sredini tabele, a svoju narednu utakmicu igraju 14. oktobra na svom terenu protiv Paleža iz Obrenovca. Nova pauza od tri nedjelje je određena zbog reprezentativnih nastupa.