18 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Odbojkaši Novog Pazara “preslišali” i Vojvodinu 2

Odbojkaši Novog Pazara upisali su i treću uzastopnu pobjedu u Prvoj ligi Srbije, ovoga puta u gostima su savladali Vojvodinu 2.

Rezultatom 3:2 (16:25, 25:13, 25:21, 24:26 i 15:12) izabranici trenera Aldina Zoranića su pomalo i neočekivano osvojili dva nova boda protiv favorizovanog tima iz Novog Sada.

U rezultatskoj klackalici i “igri živaca”, sandžaklije su bile bile probranije u završnici poslednja dva seta, te četvrti osvojili na razliku, dok su u petom setu sigurnom igrom, posebno na mreži, došli do zacrtanog cilja-pobjede u 4. kolu Prve lige Srbije.

Nakon ove pobjede Novi Pazar se nalazi na drugom mjestu na tabeli sa 9 osvojenih bodova, a već će narednog vikenda imati šansu da, u hali Doguš, sa pretposlednjim Borcem iz Paraćina izvojevaju pozitivan rezultat.