26 Aprila, 2024

Remi fudbalera Novog Pazara

U svojoj četvrtoj utakmici odigranoj na pripremama na Zlatiboru, fudbaleri Novog Pazara su odigrali 2:2 protiv Budućnosti iz Podgorice.

Meč protiv vicešampiona šampionata Crne Gore, ekipe Budućnosti, bio je do sada najjača provera sandžačkog superligaša u sklopu priprema za nastupajuće prvenstvo u kojem su izabranici trenera Gaćinovića prikazali odličnu igru.

Iako je Budućnost prva postigla gol, Novi Pazar je nastavio sa napadima i izjednačio u 29. minutu iz opravdano dosudjenog penala nakon prekršaja nad Danoskim, golom Lončara.

Do kraja prvog djela utakmice vidjen je još jedan gol u mreži crnogorske ekipe, a postigao ga je Maksimović u 45. minutu nakon lijepo uigrane akcije.

U drugom poluvremenu su obe ekipe imale izrazite šanse, a jedina koja je urodila plodom bila je pred golom Novog Pazara kada su fudbaleri Budućnosti postigli drugi gol za 2:2, a tim rezultatom je i završen meč.

Narednu proveru Plavi će imati protiv ekipe Zvijezde iz Bosne i Hercegovine.