29 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

Tutinci preokretom do pobjede u gostima

Fudbaleri Tutina su nakon preokreta savladali u gostima Mačvu iz Bogatića sa 2:1 (0:1) u okviru šestog kola Srpske lige “Zapad”.

Plavi sa obala Vidrenjaka su nastavili pozitivan niz rezultata u ovom prvenstvu pobedivši posrnulu Mačvu poslije preokreta, obzirom da su nakon prvog poluvremena gubili sa 1:0, ali su u drugom dijelu zaigrali mnogo ofanzivnije i zasluženo došli do pobjede.

Iako oslabljeni neigranjem standardnih Skenderevića i Dacića, tutinci su nakon ranog vođstva domaćina u drugom minutu, napadali i stvarali šanse, bili bolji protivnik i na kraju im se to isplatilo da osvoje sva tri boda.

Golove za Tutin je postigao Hadžibulić, najprije izjednačivši u 73. minutu, da bi svojim drugim golom u 87. minutu donio trijumf sandžaklijama.