20 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

FK Tutin ubjedljiv protiv Vodojaže

Fudbaleri Tutina su kao domaćini savladali sastav Vodojažu rezultatom 4:0 (0:0) u drugom kolu Šumadijsko-raške zone.

Veoma ozbiljno su ušli u ovaj meč Tutinci, stvarali šanse i imali potpunu dominaciju nad prosečnom ekipom iz Kragujevca, ali nisu imali sreće da zatresu mrežu u prvih 45 minuta utakmice.

A onda u drugom dijelu kanonada golova, a sve je počelo u 50. minutu kada je sa bijele tačke nepogrešiv bio Radojević, koji je doveo plave u vođstvo od 1:0.

Vusljanin je svojim ulaskom u drugom dijelu meča pokazao da će biti od velike pomoći ekipi sa obala Vidrenjaka, te je desetak minuta kasnije na njegovu asistenciju Milosavljević odlično reagovao i povisio na 2:0.

Nije se dugo čekalo i na treći gol u mreži gostiju, a realizator je bio Mulamuratović, dok je konačan rezultat u 81. minutu postavio najbolji igrač meča Vusljanin.

Iako je tek odigrano nepotpuno drugo kolo, tutinci će sa liderske pozicije ići na megdan ekipi Bana iz Raške.