26 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Futsaleri Novog Pazara savladali Ivanjicu u prvom kolu prvenstva

Na otvaranju nove sezone futsaleri Novog Pazara savladali su sinoć u gostima sastav Ivanjice sa 3:1, u okviru šampionata Prve lige Srbije.

Prvo kolo donijelo je i prvu radost za KMF Novi Pazar nakon velikih promjena u upravnom i igračkom kadru tokom ljeta, a “ceh je platila” ekipa Ivanjice koja je na svom parketu kapitulirala pred raspoloženim momcima iz prijestolnice Sandžaka.

Novi Pazar su do pobjede vodili Vahid Kapidžija golom u 5. minutu, te dvostruki strelac Stefan Spasić sa dva gola, u 6. i 40. minutu utakmice.

Čast domaćina na ovom meču sačuvao je Luka Kolaković, postigavši u 24. minutu jedini gol za svoj tim.

Zbog reprezentativnih obaveza u narednom periodu uslijediće prvenstvena pauza od 3 sedmice, te će poslednjeg vikenda u septembru Novi Pazar u okviru drugog kola Prve futsal lige gostovati ekipi Bečeja.