19 Aprila, 2024

Futsaleri sjajnom igrom izborili majstoricu

Futsaleri Novog Pazara izborili su majstoricu u borbi za finale play off-a večerašnjom pobjedom nad timom Vranja rezultatom 5:3. Treći meč će biti odigran u hali Pendik.

Iako su u prvom meču odigranom prošlog vikenda u Novom Pazaru vranjanci izvojevali pobjedu kao gosti, momci iz Sandžaka su večeras zablistali u pravom sjaju i odličnom igrom, nakon produžetaka, savladali ekipu sa juga Srbije.

Gol u regulranom toku meča za KMF Novi Pazar je postigao Redžović u 21. minutu, dok je domaćina u produžetke uveo Stefan Aleksić golom u 27. minutu.

U produžecima je viđena prava goleada u kojoj su novopazarci bili bolji i precizniji protivnik.

U produžetku je gostujući Aleksić otvorio seriju golova u 42. minutu, a zatim su još mrežu vranjanaca pogađali Jovanović u 43, još jednom Aleksić samo minut kasnije, a peti gol je djelo Milosavljevića dva minuta prije kraja utakmice.

Golove za ekipu Vranja u produžecima su postigli Trajković u 46. i Stojanović u 48. minutu.

Treća i odlučujuća utakmica igraće se u srijedu u novopazarskoj dvorani Pendik.