20 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar izgubio od lidera Loznice

Futsaleri Novog Pazara su nakon plasmana u finale Kupa Srbije sinoć u ligaškom takmičenju doživeli poraz od lidera prvenstva, ekipe Loznice sa ubjedljivih 4:0.

KMF Novi Pazar je pružio solidnu partiju, ali ipak nije uspio da napravi povoljniji rezultat protiv trenutno najbolje ekipe u prvoligaškom karavanu.

Već od prvog minuta su domaći nametnuli agresivni tempo igre i odmah u prvom minutu preko Perića poveli sa 1:0, a već u sedmom minutu je na semaforu pisalo 2:0, kada je mrežu sandžaklija zatresao bivši igrač plavih Ramić.

U drugom poluvremenu još dva pogotka ekipe iz zapadnog dijela Srbije, a golove su postigli Kocić u 27. i Milovanović u 31. minutu meča.

I pored poraza, Novi Pazar je izborio pley-off, te će u narednom kolu i poslednjem redovnom kolu u Pendiku igrati za bolji bodovni saldo i startnu poziciju u doigravanju.

Trenutno plavi zauzimaju šesto mjesto sa 38 osvojenih bodova.