19 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Novi Pazar poražen od Čukaričkog u Kupu Srbije

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su danas kao domaćini od ekipe Čukaričkog 1:3 u šesnaestini finala Kupa Srbije.

Iako su plavi dobru igru na početku meča krunisali u 36. minutu golom Admira Kecapa, kome je sjajno asistirao Vukajlović, nastavak utakmice je ipak pripao gostima iz Beograda.

Čukarički je vrlo brzo konsolidovao svoje redove i već 43. minutu preko Vidosavljevića došao do izjednačenja, te se rezultatom 1:1 otišlo na odmor.

Na samom početku drugog poluvremena, u 48. minutu “Brđani” dolaze i do drugog gola, a strelac je bio Kovač.

Tek što se krenulo sa centra, već je treći put kapitulirao golman plavih, ovoga puta nakon dosuđenog penala, kada ga je sa bijele tačke za konačnih 3:1 savladao Birmančević, te donio radost svom timu.

Ovom pobjedom Čukarički se plasirao u osminu finala, dok je Novi Pazar ovim porazom završio takmičenje u Kupu Srbije.