26 Aprila, 2024
Aktuelno Nekategorisano Novi Pazar Sport

Plavi ispustili pobjedu, Čukarički izvukao bod

Fudbaleri Novog Pazara su u poslednjim minutama meča ispustili pobjedu na Banovom Brdu protiv ekipe Čukaričkog, te je meč završen neriješenom rezultatom 1:1.

Ove dvije ekipe su drugi put uzastopno remizirali, ovoga puta u poslednjem meču 17. kola Super lige Srbije.

Kao rijetko kada na gostovanjima ekipa iz Sandžaka je bila ravnopravan protivnik, a u većini dijela meča i bolja ekipa od favorizovanog domaćina.

Plavi su poveli u 38. minutu prelepim pogotkom Čečarića, koji je glavom u padu zahvatio loptu, koja se prethodno poslije fantastičnog šuta Vlajkovića odbila od prečke.

U 88. minutu Čukarički je došao do boda. Sudija Maksimović je pokazao na bijelu tačku, jer je Pavišić rukom igrao u svom šesnaestercu, a siguran realizator najstrože kazne, bio je Stefan Čolović za konačnih 1:1.

Plavi se i dalje nalaze na nezavidnom poslednjem mjestu na tabeli sa 12 bodova iz 17 utakmica, a narednog vikenda na gradskom stadionu dočekuju Proleter iz Zrenjanina.