26 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Poraz fudbalera Novog Pazara na svom terenu

Fudbaleri Voždovca su u meču drugog kola plej-ofa Super lige Srbije savladali na CaizCoin areni domaći Novi Pazar sa 1:0, golom koji je postignut u 90. minutu utakmice.

Sandžački superigaš je sve dalje od plasmana u Evropu, a da tako bude postarali su se gosti iz Beograda u meču koji je igran bez prisustva publike.

Činilo se da će mreže ostati netaknute, posebno poslij poništenog gola Stoisavljevića uz intervenciju iz VAR sobe zbog ofsajda u 32. minutu.

Ipak, beogradski tim je čekao novu priliku i sačekao je u 90. minutu, kad je Borislav Burmaz šokirao Plave za trijumf svog tima.

Novi Pazar je ostao na šestom mjestu na tabeli sa 50 osvojenih bodova, pet više od sedmoplasiranog Voždovca.

Pazarci će u narednom kolu dočekati kragujevački Radnički 1923 na svom stadionu.