"Ovo je dokaz da vladajući režim u Srbiji ni nakon 30 godina nije odustao od politike prijetnji i zastrašivanja prema Bošnjacima. Šutnja nije neutralnost ono normalizuje mizoginiju, mržnju i nasilje prema pripadnicima bošnjačkog naroda, naroda nad kojim je izvršen genocid u Srebrenici",
SDA Sandžaka je saopštila da najoštrije osuđuje veličanje ratnih zločinaca na centralnoj proslavi Dana policije Srbije u Beogradu. “Imajući u vidu genocid i sve zločine nad Bošnjacima u Bosni i Hercegovini i Albancima na Kosovu, koje su počinile “srpske oružane snage” devedesetih, Bošnjaci i Albanci sa pravom doživljavaju srpsku policiju kao objektivnu prijetnju po
















Najnoviji komentari