24 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

Tutin sve bliži povratku u Srpsku ligu

Fudbaleri Tutina su današnjom pobjedom od 4:0 nad Mokrom Gorom za još tri koraka bliži plasmanu u Srpsku ligu.

Plavi, su od samog početka, preuzeli inicijativu, i domaćinu, koji svoje utakmice, igra u Novom Pazaru, stavili do znanja, da će teško doći do bodova na ovom meču.

U desetom minutu, plavi dolaze u zasluženo vođstvo, poslije odlične asistencije Brunčevića, i sigurne realizacije Kecapa.

U 35. minutu, Tutin duplira vođstvo. Nakon prodora po levoj strani jednog igrača plavih, na drugoj stativi najbliži lopti je bio Denković, koji je sa četiri metra savladao Milentijevića, dok je pred sam kraj prvog poluvremena Mulamuratovic povisio rezultat na 3:0.

U drugom poluvremenu dominacija plavih kao i u prvom dijelu, a najlepši detalj utakmice desio se u 59. minutu, kada je Djerlek uspio da iznenadi golmana domaćih i postavi konačnih 4:0 za tim iz Tutina.

Ovom pobedom, momci sa obala Vidrenjaka su se vratili na prvo mjesto, te u naredna tri kola im preostaje da dobrim rezultatima u Šumadijsko-Raškoj zoni ovjere povratak u Srpsku Ligu “Zapad”.

Izvor/foto:Fk Tutin-zvanična stranica