29 Aprila, 2024

Futsalerima Novog Pazara samo bod u Pendiku

U zaostaloj utakmici 7. kola futsaleri Novog Pazara i Bečeja odigrali su neriješeno 3:3, pred oko 200 ljubitelja malog fudbala.

U odloženom derbiju kola večeras u hali Pendik je vidjena igra sa puno preokreta, lijepih poteza i atraktivne igre sa obe strane.

Plavi su dva puta vodili i jednom bili prinudjeni da jure neriješen rezultat, te imali i najbolju šansu za pobjedu, ali ipak su na kraju podijeljeni bodovi.

Golove za ekipu iz Sandžaka su postigli u Sadović u 3, Vuletić u 21. i Mutavdžić u 34. minutu, dok su kod gostiju precizni bili Golub u 16, te Živkucin u 27. i 32. minutu utakmice.

Futsaleri Novog Pazara sada zauzimaju petu poziciju sa 14 bodova, a u redovnom devetom kolu gostuju beogradskoj ekipi Konjarnik.