28 Aprila, 2024

Futsaleri Novog Pazara savladali FON

Utakmica između futsalera Novog Pazara i FON-a zasluženo je pripala domaćima iz Sandžaka, koji su sa 5:3 savladali goste iz Beograda.

Pred oko 500 ljubitelja futsala u hali Pendik momci iz Novog Pazara su opravdali očekivanja svojih pristalica i došli do pobjede u meču u kome su dominirale pojačane emocije, obzirom na prošlogodišnje nemile scene na utakmici između ova dva tima u Beogradu.

Novopazarci su od samog starta utakmice nametnuli svoj tempo igre, te i prvi i drugi dio meča riješili u svoju korist, a meč je bez veće rezultatske neizvesnosti završen sa 5:3 za sandžačke futsalere.

Golove za Novi Pazar postigli su Redžović u 6. minutu, Vuković u 11,Vuletić u 21, Kapidžija u 25. i Mutavdžić u 27. minutu meča. Za goste su golove postigli Petrašević u 4. minutu i Pešić u 29. i 31. minutu utakmice.

Utakmica je protekla u fer ambijentu i bez incidenata, a ovom pobjedom plavi sada zauzimaju 5 . mjesto na tabeli, dok je FON na trećoj poziciji.