29 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

Tutin odigrao bez golova protiv Budućnosti u Arilju

Fudbaleri Tutina remizirali su na gostujućem terenu sa ekipom Budućnosti iz Arilja 0:0, u okviru 4. kola Srpske lige “Zapad”.

Iako su Plavi sa obala Vidrenjaka odigrali veoma dobru utakmicu i stvarali šanse, ipak nisu uspjeli da probiju čvrsti bedem ispred golmana domaće ekipe, te su mreže oba protivnika ostale mirne tokom svih 90 minuta.

Joković je u prvom poluvremenu pogodio prečku, a Skenderovićev zicer u poslednjim minutama utakmice bravuroznom intervencijom “skinuo” je Mladenović, ali su sandžaklije morale na kraju da se zadovolje samo jednim osvojenim bodom.

Tutin je od 55. minuta imao igrača manja, jer je sudija Petrović pokazao drugi žuti, a ujedno i crveni karton vezisti Tutina, Džemalu Dedeiću.

Sa ovim osvojenim bodom tutinci sada imaju ukupno pet, te se sa skorom od po jedne pobjede i poraza, uz dva neriješena rezultata, nalaze po sredini tabele.

U narednom kolu Tutin na svom stadionu dočekuje sastav Mladog Radnika iz Požarevca.