27 Aprila, 2024

Fudbaleri Novog Pazara bez ijednog Pazarca u ekipi izgubili od Voždovca

Fudbaleri Novog Pazara su poraženi na Voždovcu od istoimene ekipe sa 3:2 u okviru 5. kola Super lige Srbije.

Bezidejna igra rezultirala porazom,  Foto: FK Novi Pazar-zvanična stranica

Kuriozitet ovog meča ostaće upisan u anale novopazarske fudbalske historije-nijedan fudbaler iz Novog Pazara nije se našao u startnoj postavi plavih!

Veoma blijeda i neubjedljiva igra ekipe iz Sandžaka, koja je na ovom meču pokazala sve svoje slabosti i nedostatke.

Voždovac je tokom cijelog prvog dijela meča imao incijativu koju je krunisao golom Hajdin u poslednjem minutu prvog dijela utakmice.

Na početku drugog poluvremena, u 51. minutu, Vojinović je golom sa bijele tačke povisio na 2:0 za Beograđane.

Pokušavali su pazarci da dođu do gola Voždovca i uspjeli su u toj inicijativi kada je Mladenović savladao domaćeg golmana i smanjio rezultat na 2:1 u 68. minutu utakmice.

Brzo su se konsolidovali voždovčani i ponovo preko Vojinovića poveli sa 3:1, da bi konačan rezultat 3:2 u 90. minutu postavio iz jedanaesterca Aganspahić.

Ovim porazom plavi su dospjeli na 14. poziciju na tabeli sa samo jednim osvojenim bodom iz pet utakmica.

U 6. kolu Novi Pazar gostuje favorizovanoj Vojvodini.