26 Aprila, 2024

Futsaleri Novog Pazara u finalu Kupa Srbije

Nezaboravni spektakl u hali Pendik priredili su sinoć futsaleri Novog Pazara koji su se pobjedom na Vranjem plasirali u finala Kupa Srbije.

U sjajnoj atmosferi koju su domaći navijači priredili Novi Pazar je slavio sa 4:1 i nastupiće u finalu koje je na programu 27. aprila upravo u Vranju, a protivnik će im biti pobjednik duela između Novog Sada i Loznice.

Novi Pazar je ma vrijeme napravio prednost od dva gola razlike golovima Aleksandra Gavrilovića u 9. i Milana Mutavdžića u 17. minutu, da bi treći gol plavi postigli preko Vahida Kapidžije u 31. minutu, a gosti su jedini pogodak postigli u 33. minutu kada je precizan bio Predrag Jovanović.

Sudbinu gostiju svojim drugim golom zapečatio je najbolji pojedinac na meču Miljan Mutavdžić u poslednjem minutu meča.

Oko 250 ljubitelja futsala je napravilo brazilsku atmosferu u Pendiku nakon utakmice, a slavlje povodom plasmana u finale Kupa je izazvalo i suze radosnice među pojedinim članovima uprave sandžačkog kluba i navijača.