25 Aprila, 2024

Futsaleri ređaju pobjede

Futsaleri Novog Pazara savladali su ekipu Zemuna – Samo pravo sa 5:3 u utakmici trećeg kola Futsal lige Srbije.

U znak sjećanja na tragično preminulog lekara KMF Novog Pazara Denisa Bošnjaka, gosti su prije meča uručili domaćima poklon dres sa njegovom imenom i brojem 78, kao godina njegovog rodjenja.

Vrlo brzo su novopazarci došli do prednosti koja im je garantovala mirniji tok meča, a za to je u prvom i drugom minutu meča bio zadužen Vukadinović sa dva pogotka.

Jelić i Djurišić su anulirali ovu prednost u 18. i 19. minutu, da bi odmah zatim Vuletić doveo sandžaklije u vodjstvo od 3:2.

Nakon što je Djurišić izjednačio u drugom poluvremenu na 3:3, domaćin je dodao gas i preko Ćorovića i Vukadinovića došao do konačnih 5;3 za Novi Pazar.

Novi Pazar sada zauzima lidersku poziciju u prvenstvu sa sva tri trijumfa.