26 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Još jedan poraz fudbalera Novog Pazara

Novo razočarenje svojim navijačima priredili su fudbaleri Novog Pazara u play off-u zabilježivši četvrti uzastopni poraz u Super ligi Srbiji.

U meču pred oko 1000 ljudi bez imalo žara i zalaganja domaćih igrača fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobjedili su Novi Pazar sa 1:0, a jedini gol postigao je Luka Zorić u 68. minutu.

Sandžaklije su ovaj meč od 61. minuta igrale sa igračem manje, jer je Danko Kiković sebi dozvolio luksuz da sva dva žuta kartona ostavi svoje suigrače na cjedilu poslednjih pola sata utakmice.

Kuriozitet trenutnog stanja Plavih je što u poslednja 4 meča, pored toga što nisu osvojili nijedan bod, nisu postigli čak nijedan pogodak.

Novi Pazar i dalje ima 50 bodova i zauzima šesto mjesto u ligi, a u narednom kolu gostuju također posrnulom Partizanu na njihovom stadionu.