18 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar izgubio u finalu KUP-a Srbije

Futsaleri Novog Pazara nisu uspjeli da osvoje kup Srbije, jer je u finalu koje se igralo u Vršcu od njih bio bolji beogradski FON i pobjedio sa 3:1.

Sa velikim očekivanjima su futsaleri Novog Pazara otišli u Vršac na megdan veoma kvalitetnom sastavu FON-a, ali nisu uspjeli da se vrate sa osvojenim trofejom.

Tokom cijelog meča beogradska ekipa je kontrolisala meč i već u prvom dijelu meča vodila sa 2:0.

Pazarci u drugom poluvremenu krenuli agresivnije i to je urodilo plodom kada je Gavrilović smanjio na 2:1, ali je tada FON preuzeo inicijativu i sa još jednim golom u mreži pazaraca riješio dilemu osvajača Kup-a.

Do kraja utakmice je Novi Pazar imao šansu da se vrati u meč kada su beogradjani zbog crvenog kartona ostali dva minuta sa igračem manje, ali svi napadi plavih su završeni samo na pokušajima.