23 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar savladao Ekonomca

Futsaleri Novog Pazara savladali su Ekonomac sa ubjedljivih 4:0, u okviru 7. kola Futsal lige Srbije.

Tokom cijelog meča u kragujevačkoj sali “Jezero” pazarci su dominirali i redjale su se šanse i golovi samo pred golom domaćina.

Već u prvom dijelu igre Novi Pazar je vodio sa 3:0, jer su u 9. minutu Redžović i odmah za njim Mutavdžić doveli plave u vodjstvo sa dva gola razlike, da bi se za treći gol u mreži domaćina pobrinuo strelac prvog gola. Tačku na ovu utakmicu stavio je Ramić golom u 54. minutu meča.

Senku na ovu utakmicu bacio je prekid u finišu utakmice, kada je posle jednog duela došlo do koškanja izmedju igrača dvije ekipe, u kojima su najdeblji kraj izvukli gostujući igrač Aleksić i kod domaćina Pajić, jer su zbog crvenih kartona morali ranije u slačionicu.

Novi Pazar je ovom pobjedom odmakao na tabeli svojim pratiocima i sa 19 bodova drži vodeću poziciji, ispred drugoplasiranog Vranja koje ima 13 osvojenih bodova.

U sledećem kolu Novi Pazar dočekuje KMF Inter sport.