20 Aprila, 2024

Novi Pazar sa dva igrača više jedva došao do jednog boda

Fudbaleri Novog Pazara su u dosta slaboj igri osvojili bod protiv prosečne ekipe Vojvodine u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Na gradskom stadionu pred malobrojnom publikom domaći igrači nisu uspjeli da osvoje 3 boda, iako su od 7. minuta meča imali igrača više zbog isključenja Mrkaića, a od 72. zbog crvenog kartona Neškovića čak imali dva igrača više, ali je utakmica završena rezultatom 1:1.

Napadači Novog Pazara su danas prikazali veoma lošu igru, prije svih kapiten Aganspahić i Dimić, koji su morali mnogo bolje da reaguju u par navrata kada su imali prilike koje su morali iskoristiti.

Bez žara u igri i očiglednom nespremnošću pojedinih igrača Novi Pazar je tokom cijelog meča igra bezidejno i na kraju bio primoran i da juri rezultat, jer su Novosadjani prvi došli do vodjstva preko Bastajića u 58. minutu utakmice.

Čast Novog Pazara sačuvao je Ratković koji je plavima donio bod golom u 66. minutu utakmice.

Novi Pazar će ovim bodom, a nakon nekompletnog poslednjeg jesenjeg kola, sa 17 bodova prezimiti na 14 poziciji na tabeli.