23 Aprila, 2024

Novi poraz fudbalera Novog Pazara

Fudbaleri Novog Pazara zabilježili su večeras i treći poraz u prvenstvu Super lige Srbije, a bolji od njih u ovom kolu bio je Javor iz Ivanjice.

Ni u trećem pokušaju izabranici trenera Gaćinovića nisu uspjeli da izbegnu poraz, jer su na gostovanju u Ivanjici izgubili sa 2:1, te već na startu šampionata zabrinuli ljubitelje fudbala u Sandžaku.

Javor je već u 15. minutu utakmice stekao prednost od dva gola, a najzaslužniji za to bili su strelci Gojković u 11. i Luković u 15. minutu meča.

Plavi su sporadičnim pokušajima probali da dodju do gola domaćih, te je Joksimović u 27. minutu smanjio na 2:1, ali je to bilo sve što se tiče golova na ovom meču.

Sa novim porazom je superligaš iz Sandžaka dospio na začelje tabele bez ijednog osvojenog boda, a priliku za popravni moraće da potraži protiv vicešampiona Partizana, koji će u 4. kolu gostovati na CaizCoin areni.