28 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Odbojkaši Novog Pazara porazom završili sezonu

U poslednjem prvenstvenom kolu odbojkaši Dubočice iz Leskovca savladali su ekipu Novog Pazara sa 3:1 (25:20, 25:18, 25:27 i 25:29).

U potpuno podmladjenom sastavu izabranici Aldina Zoranića nisu pružili značajniji otpor momcima iz Leskovca u meču koji nije imao rezultatski značaj ni za jednu od ove dvije ekipe.

Samo u trećem setu su Plavi odigrali na prvoligaškom nivou, ali su u prva dva i poslednjem četvrtom setu domaći prikazali više od igre i zasluženo dobili ovaj meč.

Novi Pazar je ovu sezonu okončao na 5. poziciji prvoligaškog karavana, ostvarivši 13 pobjeda i 9 poraza.

U najelitniji rang takmičenja plasirali su se Borac iz Starčeva i Niš, dok su iz Prve lige ispali Partizan EFBET i Borac iz Paraćina.