19 Aprila, 2024

Rukometaši Zvezde uz sramno navijanje pobjedili Novi Pazar

Rukometaši Crvene Zvezde savladali su Novi Pazar u Beogradu sa 33:24, u okviru četvrtog kola A grupe Arkus lige.

Skandalozno navijanje tzv.navijača Crvene Zvezde

Senku na večerašnju utakmicu bacili su navijači Crvene Zvezde, koji su skandirali ime ratnog zločinca Ratka Mladića, što je sredinom drugog poluvremena izazvalo reakciju šefa plavih Hasana Memića, koji je revoltiran sramnim skandiranjem povukao ekipu sa terena dok se strasti nisu smirile.

Na terenu su viđena dva lica Novog Pazara, prvo u kome su dobro parirali raspoloženim Beograđanima i drugo u kome su viđene sve slabosti pojedinaca koji nisu imali dovoljno hrabrosti i snage da sačuvaju renome plavog grba.

Beograđani su na poluvremenu imali tri gola prednosti (18:15), a u nastavku utakmice zaigrali su još bolje tako da trijumf nijednog trenutka nije doveden u pitanje.

Kod Pazaraca istakli su se Danijel Radisavljević sa sedam, Aleksandar Stojanović sa šest i Zlatko Rakić sa pet pogodaka.

Marko Krsmančić je predvodio Crvenu zvezdu sa osam golova, Viktor Matičić je dodao sedam, a Mirko Đurović četiri.

Foto/prtSc:Arkus liga