19 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Vojvodina napunila mrežu Novog Pazara

Fudbaleri Vojvodine savladali su ubjedljivo sastav Novog Pazara u okviru prvog kola play offa Super lige Srbije rezultatom 4:0 (2:0) na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu.

Poražavajuća statistika Novog Pazara

Kakav je bio odnos snaga izmedju ova dva protivnika najbolje govori podatak u odnosu šuteva gdje su domaći čak 18 puta tukli prema golu Sandžaklija, naspram samo 2 koje su za 90 minuta prema golu Vojvodine uputili momci Davora Berbera.

Indisponirana igra superligaša iz Sandžaka kažnjena je sa 4 gola u mreži mladog čuvara mreže Plavih Slavkovića, a samo spletom srećnih okolnosti Novi Pazar kući nije ispraćen sa više golova.

U igri Vojvodine sve je funkcionisalo besprekorno, te su takvu igru i krunisali golovima Nikolića nakon penala u 17. minuta, Miloševića u 24, Čumića u 61. i Milosavljevića u 80. minutu meča.

Novi Pazar je imao peh nakon drugog žutog kartona Numana Kurdića, kada je dobio automatski crveni i time poslednjih 20-tak minuta utakmice ostavio ekipu na cjedilu.

Već 26. aprila Novi Pazar će u okviru 32. kola na svom stadionu dočekati ekipu Voždovca.