29 Aprila, 2024

Novi Pazar remizirao protiv Voždovca

Fudbaleri Novog Pazara izborili su danas neriješen rezultat u Beogradu, gdje su protiv domaćeg Voždovca remizirali 1:1, u okviru 15. kola Linglong super lige Srbije.

Voždovac je imao veću terensku inicijativu tokom meča, dok su plavi strpljivom odbranom i kontra napadima došli do povoljnog rezultata.

Rano vođstvo voždovčanima već u 8. minutu meča, kada je duga lopta kapitena Jovana Nišića završila precizno kod Ivana Milosavljevića koji je rezantnim  šutem doveo voždovčane do prednosti.

Opravdano dosuđeni penal u 88. minutu za Novi Pazar poslije igranja rukom Ivana Đorića u svom šesnaestercu, iskoristio je Nedeljković sigurnim šutem sa bijele tačke, što je bilo dovoljno za neriješen ishod ovog meča.

Novi Pazar se nakon ovog kola nalazi na 15. poziciji sa 16 osvojenih bodova.