30 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Partizan na krilima fašističkog navijanja savladao Novi Pazar

Partizan je na svom terenu savladao Novi Pazar sa 1:0 u okviru 19. kola Super lige Srbije, dok je još jedan arsenal fašizma i nacionalizma “proliven” iz grla najvatrenijih pristalica Crno-bijelih.

Neubjedljivi Partizan i neorganizovani fudbaleri iz prijestolnice Sandžaka nisu danas prikazali igru na nivou superligaškog ranga, ali su zato tokom većeg dijela meča navijači Partizana skandirali “Nož, žica, Srebrenica”, Ratko Mladić, čiča Draža i ostale fašističke parole, dok su to sve nijemo posmatrali organizatori meča, sudija i delegirana lica.

Na meču nije vidjeno puno šansi i lijepog fudbala, ali su u drugom poluvremenu Plavi bojažljivom igrom pomogli domaćima da, ipak, dodju do željena tri boda koja im je golom u 72. minutu obezbijedio centarfor Jović.

Ovim mečom Novi Pazar je završio jesenji dio prvenstva na 6. mjestu na tabeli sa 31. osvojenim bodom.