19 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport

Futsaleri zaustavljeni u Bečeju

U utakmici dva izjednačena tima futsaleri Bečeja su savladali KMF Novi Pazar sa 5:2, iako su plavi dva puta imali vođstvo.

Da rezultat nije pravo mjerilo snaga na terenu dokaz je utakmica u Bečeju, gdje plavi momci nisu zaslužili da izgube razlikom od tri gola.

Poveli su momci iz Sandžaka u drugom minutu, pa nakon izjednjačenja i u devetom, otišli na odmor sa prednošću od jednog gola, ali nakon toga sreća nije bila saveznik plavi u drugom poluvremenu.

Golove su za Novi Pazar postigli Vuletić i Radetinac, dok su bečejce do pobjede vodili dvostruki strelac Živić, Stanković, Korać i Jovanović.

Sa 26 bodova iz 16 utakmica sandžački sastav sada zauzima šesto mjesto na tabeli, a u narednom kolu gostuje lideru Loznici 2018.