25 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Partizan lako protiv Novog Pazara koji je bez gola 540 minuta

Agoniji fudbalera Novog Pazara ne nazire se kraj, a novi poraz zabilježili su u Beogradu gdje ih je vrlo lako savladao oslabljeni Partizan sa 2:0 (1:0). Plavima je ovo bio 6. uzastopni poraz, a 540 minuta nisu postigli pogodak u prvenstvu.

Četvrto kolo play offa Super lige Srbije donijelo je još jedan poraz za sandžačku ekipu koja je u potpuno indisponiranom ritmu nastavila da redja poraza i prikazuje igru koja ne dolikuje ekipi koja je do samo prije par kola bila na evropskom koloseku.

Šehović je doveo Partizan do prednosti kada je glavom pogodio za 1:0 već u 2. minutu utakmice, dok je konačnih 2:0 postavio Rikardo golom u 82. minutu.

Današnji meč protekao bez prisustva publike na stadionu. Nakon ovog kola Novi Pazar i dalje ima 59 bodova i zauzima 6. mjesto na tabeli.

U narednom kolu Novi Pazar gostuje Čukaričkog u Beogradu.