26 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Pazarci remijem pokvarili slavlje Zvezdi

Fudbaleri Novog Pazara remizirali su večeras protiv Crvene Zvezde 2:2 (0:0) u poslednjoj utakmici sedmog kola plej-ofa Superlige.

Nakon osam uzastopnih poraza Sandžaklije su u meču kada se to najmanje očekivalo zasijali u starom sjaju i donekle pokvarili slavlje osvajaču titule.

Pred skoro 30.000 gledalaca na stadionu Rajko Mitić Zvezda je povela u 53. minutu sjajnim golom Gelora Kange, a samo sedam minuta kasnije uzvratio je atraktivnim golom Miljan Momčilović. Mladi Stefan Leković donio je novu prednost Zvezdi u 72. minutu, ali su Pazarci opet izjednačili, samo tri minuta kasnije, a gol je postigao Slobodan Stanojlović za se konačnih 2:2.

Crveno-beli su osvojili šestu uzastopnu titulu osvojivši 97 bodova, dok je Novi Pazar sezonu završio na 6. poziciji sa 51. osvojenim bodom.