20 Aprila, 2024

Pazarci remizirali sa TSC-om

Fudbaleri Novog Pazara i TSC-a remizirali su na gradskom stadionu 1:1 (1:0) u okviru 16. kola Super lige Srbije.

Pokazali su Pazarci veliku želju na ovoj utakmici, imali i par dobrih šansi, ali nisu imali ni dovoljno sreće da osvoje tri boda.

Bojan Čečarić je obradovao oko 1.300 prisutnih ljubitelja fudbala, kada je postigao vodeći gol za plave u 12.minutu.

U drugom poluvremenu su gosti došli do izjednačujućeg gola preko Stefana Vukića u 69. minutu.

Do kraja meča su i jedna i druga ekipa imale po par prilika, ali do promene rezultata nije došlo.

Nakon ovog kola Novi Pazar i dalje drži fenjer u najelitnijem takmičenju sa 10. osvojenih bodova, a u narednom kolu gostuje na Banovom brdu, ekipi Čukaričkog.