19 Aprila, 2024

Pobjeda Novog Pazara u poslednjem kontrolnom meču na pripremama

U posljednjem pripremnom meču na Zlatiboru fudbaleri Novog Pazara su sa ubjedljivih 3:0 savladali ekipu Zvijezde iz Bosne i Hercegovine.

U utakmici gdje su u svim segmentima igre dominirali momci iz Sandžaka prvi gol je postignut već u 6. minutu nakon opravdano dosudjenog penala, a realizator je bio Stefan Lončar.

Plavi su nakon vodjstva nastavili sa napadima prema protivničkom golu, pa su tako već u 24. minutu preko Igora Joksimovića povisili na 2:0, da bi samo pet minuta kasnije Luka Ratković lepim golom zapečatio sudbinu Zvijezde, postavivši tako konačnih 3:0 za Novi Pazar.

Tokom dvonedeljnih priprema na Zlatiboru fudbaleri Novog Pazara su odigrali pet kontrolnih mečeva u kojima su zabilježili 4 pobjede i 1 remi.

Prvu utakmicu u nastupajućem prvenstvu Super lige Srbije Plavi igraju protiv Voždovca narednog vikenda.