16 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

Tutinci ostvarili prvi trijumf u ovoj sezoni

Pred oko 500 gledalaca fudbaleri Tutina su savladali na svom stadionu ekipu Radjevca iz Krupnja sa 3:0, u okviru trećeg kola Srpske lige “Zapad”.

Uspjeli su izabranici trenera Kenana Kolašinca da iz trećeg pokušaja upišu prvu pobjedu u ovom šampionatu, a ljubitelje fudbala pokraj Vidrenjaka posebno može da raduje veoma borbena i lepršava igra njihovih fudbalera.

Plavi su već u prvom dijelu utakmice došli do dva gola prednosti, a precizni su bili Marovac u 20. i Rašljanin u 24. minutu meča.

Pobjedu tutinskoj ekipi overio je centarfor Jokić, kada je u 66. minutu sjajnim udarcem glavom postavio konačnih 3:0 za sandžaklije.

Tutin sada ima 4 boda iz tri utakmice, a već narednog vikenda će imati priliku da uveća bodovni saldo kada gostuju sastavu Budućnosti u Arilju.