25 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Ubjedljiva pobjeda futsalera Novog Pazara

Futsaleri Novog Pazara deklasirali su na gostovanju ekipu Nove Pazove sa 5:1 (1:0) u okviru 6. kola Prve lige Srbije.

KMF Novi Pazar je “očitao” lekciju futsalerima Nove Pazove koji na ovoj utakmici osim jednog gola u mreži Sandžaklija nisu uspjeli ozbiljnije da ugroze gol gostiju.

U prvom poluvremenu je vidjen samo jedan gol, kada je nakon lijepo izradjene akcije Stefan Spasić bio precizan i doveo Novi Pazar u vodjstvo od 1:0.

U drugom dijelu su futsaleri Novog Pazara “dodali gas” i preko Eldina Redžovića u 23. i 36. minutu, te Elvedina Sadovića u 31. minutu i ponovo Spasića u 29. minutu napunili mrežu domaćina.

Počasni pogodak za Novu Pazovu postigao je Budimir Borisavljević u 35. minutu utakmice.

Nakon ovog kola Novi Pazar zauzima petu poziciju sa 9 bodova, a u narednom kolu na svom terenu u hali Pendik dočekuje Novi Sad.