20 Aprila, 2024
Aktuelno Sport Tutin

Prvi kiks Tutinaca u ovoj sezoni

Fudbaleri Tutina su na gostovanju ekipi Šumadije 1903 remizirali 2:2 (1:1), u okviru sedmog kola Šumadijsko-raške zone.

Nakon šest uzastopnih pobjeda od početka prvenstva ovo je bio prvi remi tutinaca u sezoni 2021/22, iako su na ovom meču pokazali veoma dobru igru.

Prvi gol na utakmici postigao je domaćin preko Stefanovića u 24. minutu, koji je udarcem sa 5 metara smjestio loptu u mrežu Tutina.

Samo što su pošli s centra tutinci su došli do izjednačenja preko Vusljanina.On je iskoristio dobar centaršut i glavom postigao gol za 1:1 i konačan rezultat prvog dijela meča.

U drugom poluvremenu su domaći u 48. minutu ponovo došli do prednosti, nakon odlično izvedenog kontra napada Đorđević je povisio na 2:1.

Šarac je malo kasnije rezantnim šutem, nakon proigravanja Milosavljevića, poravnao na 2:2 i tim rezultatom je i završen meč.

Tutin je i dalje lider na tabeli ove lige, a u narednom kolu dočekuje Karađorđe iz Ribnice.