20 Aprila, 2024

Spartak odnio bodove sa gradskog stadiona u Novom Pazaru

Fudbaleri Spartaka iz Subotice su danas na gradskom stadionu pobjedili Novi Pazar sa 1:0 (0:0) u 13. kolu Linglong Super lige Srbije.

Subotičani nadvisili Pazarce

Još jedan u nizu poraza plavih doveo je sandžački tim na začelje tabele superligaškog karavana, a stručnom štabu zadao nove glavobolje u borbi za opstanak.

U veoma slaboj igri koja nije dolikovala najelitnijem rangu takmičenja jedini gol postigao Lazar Tufegdžić u 70. minutu utakmice.

Za 90. minuta meča izabranici Kenana Kolašinca nisu mogli da dođu do gola, a do izražaja su došle slabosti pojedinih igrača koji očigledno nisu dorasli rangu takmičenju.

Sa 7 osvojenih bodova Novi Pazar drži “fenjer” u Super ligi, a priliku da se uhvate priključak sa ostalim ekipama imaće u slijedećem kolu kada gostuju kruševačkom Napretku.