“Studenti pobjeđuju” na Bedemu u Novom Pazaru, SNS “Srbija pobjeđuje” u centru grada
Grupa studenata Državnog univerziteta u Novom Pazaru (DUNP) i građana večeras je na sjevernoj tabiji Bedema u Novom Pazaru istakla transparent “Studenti pobjeđuju”.
Oni su isti transparent razvili u centru grada ispred zgrade lokalne samouprave kao i na još nekoliko lokacija u gradu.








Transparent sa ovom porukom je od početka studentskih protesta po prvi put razvijen u Novom Pazaru.




Aktivisti i članovi Srpske napredne stranke (SNS) u Novom Pazaru, ranije danas su, također u centru grada organizovali stranačke štandove, gdje su razgovarali i prikupljali potpise podrške od građana i istakli transparent “Srbija pobeđuje”.
M.H.















Najnoviji komentari