30 Aprila, 2024

Težak poraz novopazarskih futsalera na domaćem terenu

Futsaleri Vranja nanijeli su ubjedljiv poraz Novom Pazaru od 5:1 u utakmici odigranoj sinoć u hali Pendik.

Neočekivano slaba partija sandžačke ekipe, dok je na drugoj strani tim Vranja imao veoma raspoležene pojedince koji su ih vodili do pobjede.

Vranjanci su stekli brzu prednost golovima Nikole Dodića u 3. i 5. minutu, dok je jedini gol za Novi Pazar postigao Milan Mutavdžić u 8. minutu meča, te je prvi dio meča završen golom prednosti za goste.

Tim sa juga Srbije je u drugom poluvremenu došao do još tri gola preko  Miloša Trajkovića u 26. i 34. minutu, te Nemanje Milosavljevića u 29. minutu meča za konačnih 5:1.

Nakon utakmice su se sinoć oglasili iz kluba iz Vranja i zahvalili na fer i korektnoj igri od strane sandžačkog kluba, te toplom dočeku i pravom sportskom rivalstvu na terenu.

Novi Pazar je sada šesti na tabeli sa 23 osvojena boda, a u narednom kolu igraće u gostima protiv Bečeja.