28 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Pljevlja (Taslidža) Sport

Fudbaleri Novog Pazara savladali Rudar iz Pljevalja

U generalnoj probi pred početak prvenstva u Super ligi, fudbaleri Novog Pazara su golom Almira Aganspahića savladali Rudar iz Pljevalja sa 1:0.

Pred oko 1.000 ljubitelja fudbala na gradskom stadionu izabranici trenera Milanovića pokazali su dva lica svoje igre – u prvom poluvremenu veoma kompaktna i organizovana ekipa, ali u drugom dijelu dosta neiugrana skupina na terenu.

Puno dobrih dodavanja i za oko lijepe igre vidjeno je od samog starta utakmice, jedna prečka i dvije odlične prilike, a nakon toga i sjajna asistencija Ratkovića i jedini gol Aganspahića u 39. minutu za vodjstvo plavih. To je bio bilan prvog dijela igre.

U drugom poluvremenu dosta izmena u domaćem timu, a ujedno i malo kvalitetne igre od strane plavih, koji do 90. minuta nisu uspjeli da naprave ništa konkretno pred golom gostiju, te je meč završen pobjedom plavih momaka.

Prvu utakmicu u Super ligi Novi Pazar igra u subotu 17.jula na gostovanju protiv TSC Bačke Topole.