29 Aprila, 2024

Pazarci remizirali sa Radnikom iz Surdulice

Fudbaleri Novog Pazara i Radnika podijelili su bodove odigravši 1:1 (1:1) na gradskom stadionu, u okviru 12. kola Super lige Srbije.

Imali su plavi prividnu inicijativu tokom većeg dijela meča, ali nisu uspjeli da savladaju goste iz Surdulice koji se se pred oko 1.200 ljubitelja fudbala pokazali kao organizovana ekipa koja zna da igra na rezultat.

Samo što je počela utakmica uslijedio je hladan tuš na gradskom stadionu, kada je ofanzivac gostiju Simić već u 3. minutu savladao nemoćnog Vujanca.

To kao da je trglo izabranike trenera Radojiča da krenu u ofanzivu i anuliraju brzo stečenu prednost Radnika.

U 29. minutu je povratnik u redove plavih Čečarić je rutinskim golom izjednačio na 1:1, te stvari vratio na početak.

Nastavili su plavi sa do kraja prvog dijela da napadaju, gdje je Delimedjac pogodio i prečku nakon udarca iz slododnjaka, ali je mreža gostiju ipak ostala netaknuta.

U drugom poluvremenu dosta izjednačenija igra, uz par polušansi na obje strane, ali su mreže do kraja meča mirovale i bodovi su podjeljeni na ravne časti.

Nakon ovog kola Novi Pazar i dalje zauzima poslednju poziciju sa 9. osvojenih bodova, a u narednom kolu ponovo igra kao domaćin, a ugostiće sastav TSC-a.